Az oldalon található információk tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek.

MIÉRT ITT?

Zárt terület, fokozott biztonság

A Faiskola1 lakópark telke teljesen zárt kerítéssel valósul meg, ahova csak a lakók illetve vendégeik léphetnek be.

Kiemelkedően nagy zöldfelület

A lakópark épületei között kedvező burkolt és zöldfelület arányú, épületek közötti terek alakultak ki, melyek kellemes életteret biztosítanak. A telek D-K-i részén nagyobb összefüggő kert található.

CSOK

A lakásméretek meghatározásánál, alaprajzi kiosztásánál figyelembe vettük a CSOK követelményrendszerét.

Ütemezett fizetés

A lakás foglalását követő szerződéses megállapodást a vevő lehetőségeihez, banki feltételekhez igazítjuk.

Energiatudatos építési megoldások

A legkorszerűbb építőanyagok használata, gépészeti rendszerek alkalmazása, fokozott hőszigetelés.

Racionális rezsi költségek

A lakópark épületenergetikai besorolása egyedülálló AA minősítésű lesz Egerben az épületek tetején elhelyezett napelemek, fűtési megoldásának köszönhetően.

Gépkocsi tárolás

A lakók a gépkocsikat zártan vagy telken belüli külső tárolóban helyezhetik el. Lehetőség lesz második jármű biztonságos elhelyezésére is.

Családbarát környezet

A zárt területnek köszönhetően a gyermekek telken belül biztonsággal játszhatnak az egész lakóparkban

Kiváló befektetés

A lakópark városon belüli elhelyezkedése és az épületek magas színvonalú műszaki tartalma teheti vonzóvá a lakásokat.

Ingatlanfejlesztési szakmai kompetencia

Az Imola cégcsoport több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az építőipari kivitelezésben. Nagy sikerrel valósult meg a Vécsey -völgyben létrehozott Imola Liget lakópark, ahol az utolsó telkek kerülnek beépítésre.

Keressen minket a www.faiskola1.hu weboldalon, ha érdekli Eger zöldövezettel rendelkező, családbarát udvarú lakóparkja: sorházai, lakásai.