Az oldalon található információk tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek.

Tájékoztatás

Választási lehetőséget biztosítunk a Faiskola Lakópark leendő lakás tulajdonosai részére az alábbiakban:

a lakás belső ajtóinak kiválasztása,
ahol a műszaki feltételek lehetővé teszik, választhat kádas vagy zuhanyzós fürdőszoba elrendezés között,
a meleg burkolatok kiválasztása (alapáron lamináltpadló bruttó 3.500 Ft/m2 ár értékben a Diego kínálatából),
a hidegburkolatok kiválasztása (alapáron bruttó 4.000 Ft/m2 ár értékben a Palatinus Kft. kínálatából),
szaniterek típusának változtathatósága (a meghatározott típusból a Palatinus Kft. kínálatából),
elektromos kiállások és kapcsolók helyének szabad megválasztása és típusának, színének kiválasztása.

Fontos információk a Faiskola Lakópark Beruházással kapcsolatban:

A lakások megadott irányára kedvezményes 5% Áfát tartalmaz, mely megfelelő jogosultság függvényében vehető igénybe.
A feltüntetett alaprajzok adatai tájékoztató jellegűek, tényleges értékek ettől eltérhetnek. Alapterületek, méretek az épület szerkezetére vonatkoznak.
Beruházó fenntartja a jogot a kivitelezés közbeni változtatásra.

A lakás irányára nem tartalmazza a:

• konyhai berendezéseket, gépeket.
  • beépített bútorokat, szekrényeket
  • lámpatesteket, csillárokat
  • riasztórendszer kiépítését
  • kábel tv csomag, vezetékes telefon és internet szolgáltatás megrendelését
A Faiskola Lakópark lakásaira vonatkozó garancia kizárólag a birtokba adáskori állapotra vonatkozik. Független kivitelezővel elvégzett átalakítás a garancia elvesztését jelenti az érintett területeken.
Az első év folyamán a lakások - a páramentesítés érdekében - folyamatos szellőztetést igényelnek. Ennek hiányában a falak bepenészesedhetnek, amelyek javítása nem képezi a garancia tárgyát. Az ablakon, falakon megjelenő vízpára a szellőztetés szükségességének a jele.

Keressen minket a www.faiskola1.hu weboldalon, ha érdekli Eger zöldövezettel rendelkező, családbarát udvarú lakóparkja: sorházai, lakásai.